HAKKIMIZDA
Her sektörde arzın talepten fazla olduğu günümüzde, ambalaj sektöründeki 15 yıllık meslek tecrübesi ve dinamik, genç yönetim anlayışının birleşmesiyle Aba Ambalajı faaliyete geçirdik. Rekabetçi bir piyasa ortamında, doğru müşteriye doğru ürünü ve hizmeti doğru fiyatla ve doğru zamanda ulaştırma politikamız sayesinde kısa zamanda sektörümüzde istikrarlı bir büyüme yakaladık. Firmamız ambalaj sektörünün lider üretici firmalarının bayilik sistemlerini de bünyesine katarak, kalite, maliyet ve hız avantajını da sağlayarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizle iletişimimiz ticaretten çok, dostluk ilişkisine dayanır. Müşteri memnuniyeti müşteri beklentileri, müşteri ilişkileri yönetimi gibi konularda kendimizi sürekli olarak güncellemekteyiz. Bu müşteri odaklı anlayış neticesinde firmamiz müşteri portföyünü artırarak faaliyetlerini genişletmiştir.

İş ahlakına riayet, müşteriye kulak vermek, değişime açık olmak toplum çıkarlarını gözetmek şeffaflık, uzlaşma, paylaşma, sorumluluk bilincimiz de sektördeki itibarımızın teminatı olmaktadır. Bize duyulan güven işimize daha fazla itina göstermemizle sonuçlanmaktadır. Ürünümüzü, hizmetimizi, iş yapma modelimizi, satış sürecimizi ve satış sonrası hizmetimizi müşteri odaklı yönünde koordine etmekteyiz. Faaliyetlerimiz “müşteriye rağmen” değil, müşteriyle birlikte “müşteri için” yürütülen bir süreçtir.

Ambalaj grubuna yönelik geniş bir ürün yelpazesiyle sizlere hizmet vermekteyiz. Satış politikamız “kazan, kazanayım” prensibine dayanır. Bu sebeple müşteri menfaatleri için kendi kısa vadeli kazançlarımızda fedakarlık yaparak, uzun vadeli ve istikrarlı bir çalışma ilişkisi içinde bulunmaktayız. Yenilikçi, değişime açık, problem çözücü, rekabetçi, müşteri odaklı, insana değer veren yönetim politikamız ile siz değerli müşterilerimize daha verimli hizmet sunmak, kazanırken kazandırmak asıl gayemizdir. Bu yolda sizlerle birlikte geleceğe güvenle bakıyoruz.

 

—-

MİSYONUMUZ
Yüksek kalite ve rekabetçi fiyatlar ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.
İnsani değerlere ve çevre bilincine sahip çıkmak.
İş ortaklarımızla ve çalışma arkadaşlarımızla ilişkilerimizde dürüstlük ve hakkaniyeti ön planda tutmak.

VİZYONUMUZ
Teknolojik gelişmeleri gözeterek yapılan yatırımlarla sektörde yenilikçi anlayışın öncüsü olmak.
Yurt içi ve yurtdışında verdiğimiz doğru hizmet ve kaliteli ürün grubumuzla pazarımızı genişletip sektörün ileri gelen firmalarından olmak.